Witam, jak w temacie, potrzebuję schemat instalacji elektrycznej aprili rs 50 z 2008 roku (NIE MA ONA NIC WSPÓLNEGO Z TYMI DO 2006r, także schematy od tamtej mi nic nie dadzą).
Nie wiem skąd mogę go wziąć, a jest mi bardzo potrzebny.
PS: Nie chodzi mi o wykaz części, tylko o typowy schemat instalacji elektrycznej.
Jeśli to nie ten dział to prosze o przeniesienie.
Nie wiem skąd mogę go wziąć, a jest mi bardzo potrzebny.
PS: Nie chodzi mi o wykaz części, tylko o typowy schemat instalacji elektrycznej.
Jeśli to nie ten dział to prosze o przeniesienie.
Moderowany przez Rycho T:Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany