Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Acer Aspire 9420 - Czarny ekran po hibernacji

Merhs 30 Lip 2012 19:29 2248 1
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam następujący problem, wprawiłem laptopa w stan hibernacji i wszystko było ok przeszedł w stan hibernacji. Problem pojawił się gdy wyprowadzić go z hibernacji. Chciałem włączyć laptopa, po wciśnięciu power'a pojawia się okno powitalnego Acer'a (z możliwością wejścia do biosu) ale następnie po tym oknie pojawia się czarny podświetlony ekran i nic więcej się nie dzieje.
    Gdy próbowałem botowania z płyty odpala się botowanie pojawia się informacja "Dowolny klawisz z powoduje odczyt z płyty CD/DVD" ale dalej czarny ekran. Po paru minutach włączyła się instalacja ale kolory okna instalacyjnego był bardzo dziwne (jakby grafika 16bitow czy jakoś tak)
    Laptop ma system win7 home (nie jestem pewny czy home czy ultimate bo to siostry laptop)

Przeglądałem już wiele wątków próbowałem:
    Wyjmować baterie (która nie działa) laptop chodził tylko na kablu.
    Kombinacje Fn +f1-8
    Naprawa przez płytę od win7
    Ponowna instalacja systemu w trakcie (jak na razie czarny ekran mimo że za pierwszy razem po długim czasie włączyła się)
    Będę jeszcze próbował zainstalować xp

Czy ktoś wie o co może chodzić :(?
    Instalacja XP nie pomogła w pierwszej części normalnie się zainstalował system a później po ponownym uruchomieniu komputera w celu dalszej instalacji dalej czarny ekran:(
  • Poziom 19  
    Przywróć ustawienia domyślne w biosie.
    Jaką masz karte graficzną ?