Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony nav-u u92t - Nawigacja nie widzi karty pamięci.

14 Sie 2012 17:00 3495 8
  • Poziom 13  
    Witam,
    Odblokowałem sobie moją sony u92t, jednak po włożeniu do nawigacji karty pamięci nie widzi jej. Jest to karta SDHC z adapterem na Pro Duo. Gdy wchodzę w opcję pamięci, widzi pamięć nawigacji Physical Memory
    Virtual Memory i pisze coś takiego : Fehler :"\MemoryStick"
    A żadnego śladu po karcie
    Czy może być to wina karty SDHC zamiast zwykłej SD z adapterem na Pro Duo ?
    Czy jednak czegoś innego ? Zależy mi na tym gdyż na kartę chce wgrać sobie Automapę i inne pliki.
    Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 38  
    1. zformatuj karte SD w FAT/FAT32 na komputerze
    2. uzyj karty SD max. 2GB (zaleznie od Firmware, Sony widzialo lub nie - karty SDHC)
    3. sprawdz karte MemoryStick oryginalna, BEZ przejsciowki

Wykluczysz sprzetowo blad adaptera i systemu plikow karty SD ;/
  • Poziom 13  
    Czyli mam kupić nową kartę ? Jeśli jestem znowu w tym etapie, to możesz mi kolego podać jakąś kartę ( np.link z allegro), która zadziała w 100% ?.
  • Poziom 38  
    Sony pracuje z kartami MemoryStick i takich nalezy szukac.
    Najprosciej przetestowac slot na karcie o najmniejszej pojemnosci - np. w serwisie GSM.
  • Poziom 13  
    A np. taka karta na 100% będzie działać ? 3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).
    Lepiej wybrać 2 czy 4GB do tej navi ?.
  • Poziom 38  
    Niema znaczenia jaka wielkosc karty wybierasz, jednak sugeruje, by byla 2 GB.

Nie rozumiem dlaczego upierasz sie z kupnem w ciemno karty, zamiast sprawdzic tak jak podalem.
    Jesli masz za duzo pieniedzy, to moze kup od razu nowa nawigacje, bo po co sie rozdrabniac tylko do karty?
  • Poziom 13  
    Byłem w sklepach to mówili sprzedawcy że nie mają takich kart na stanie bo są stare i już nie są w produkcji. Mam jeszcze pytanie do tej nawigacji kupować kartę z MagicGate czy bez i z Mark 2 czy też bez ?.
  • Poziom 38  
    Mozesz kupowac cokolwiek co spelnia standard MS, czyli Memory Stick.
    Im mniej bajerow i przejsciowek, tym wieksza szansa ze to zadziala.
  • Poziom 13  
    No kupiłem tą bez Mark 2 : 3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).
    Myślę że tym razem zadziała...