witam kolegów, oto opis mojej usterki, od pewnego czasu, mój monitor pstrykał i i znikał obraz i powoli rozszerzał się i dochodził do normalności
prawdopodobnie trafopowielacz, a wczoraj nagle przy grze. karabin u żołnierza się rozszerzuł i tak został myslałem że cos z grą , wyłączyłem na kilka sekund monitor włączyłem to samo, i znikło za chwile obraz podzielił się na pól z zmienił rozdzielczość pstryknoł, zaburczał, i zniknoł obraz na czarno z piekną krapką przy gaśnięciu, niestetyjuż się niewłącza myslę że to trafo,a moze coś jeszcze.proszę o pomoc.
prawdopodobnie trafopowielacz, a wczoraj nagle przy grze. karabin u żołnierza się rozszerzuł i tak został myslałem że cos z grą , wyłączyłem na kilka sekund monitor włączyłem to samo, i znikło za chwile obraz podzielił się na pól z zmienił rozdzielczość pstryknoł, zaburczał, i zniknoł obraz na czarno z piekną krapką przy gaśnięciu, niestetyjuż się niewłącza myslę że to trafo,a moze coś jeszcze.proszę o pomoc.