Dysk jest sprawny mechanicznie, oraz elektronicznie, elektronika była podmieniana w innym dysku i chodziła. Talerze kręcą się cicho, napęd wybieraka też reaguje przemieszcza się od końca do końca, wygląda że szuka sektora startowego, bez skutecznie. Bios nie widzi nic. Próbowałem różne ustawienia w Biosie, z ręki , auto,normal, bez skutku.
Pytanie do kolegów, jest jakaś rada dla niego czy złom?. Może istnieje jakiś program reanimacyjny, napiszcie co wiecie na ten temat.
slawo1
Pytanie do kolegów, jest jakaś rada dla niego czy złom?. Może istnieje jakiś program reanimacyjny, napiszcie co wiecie na ten temat.
slawo1