Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Komunikacja - Czy jest program do kontroli zdalnej przez siec innego komputera

Norbert_lubin 10 Sep 2012 09:28 1158 3
    Norbert_lubin
    Level 17  
    Witam chciałem zapytać czy jest program do kontroli innego komputera po przez sieć ale na tyle łatwy w obsłudze że poradzę sobie .
    Ostatnio dzwoniłem do firmy ECRU bo miałem problem z programem pro100 i pan ze wsparcia poprosił o to bym klikną na stronie na link i w moim komputerze zainstalowałem oprogramowanie które pokazało mi ID mojego komputera i hasło , podałem te dane a pan że wsparcia przeją kontrolę nad komputerem widziałem gdzie klika myszką i co robi . Taki program jest dla mnie bardzo przydatny i potrzebny w mojej pracy gdyż mógł bym na przykład żonie zdalnie pomagać przy projektowaniu mebli bo tym się zajmujemy .
    Ps za pomoc wielkie dzieki.
    Pawell_88
    Level 12  
    Oczywiście.

Polecam darmowy TEAM VIEWER:

Link

Kompatybilny z Systemem Windows, Linux, MAC OS, ale także dostępny na Androida oraz umożliwia dostęp do hosta z każdego komputera przez przeglądarkę. Darmowy do wykorzystania domowego.

Dodatkowo jest banalnie prosty w obsłudze.
    grzegorzsawczak
    Level 21  
    Zgadam się TEAM VIEWER jest całkiem OK, działa na kilku platformach.
    Wadą jego jak zauważyłem jest przesyłanie plików pomiędzy komputerami.
    Na komputer na który się łączę mogę przesłać plik (przeciągnij) lecz nie odwrotnie.
    Jak rozwiązać tą niedogodność?

Tylko w tym programie zauważyłem, że komputery nie muszą być w tej samej sieci.
    Obojętnie czy komputer ma adres prywatny czy nie i tak aplikacja działa OK.

Pozdrowienia.
    Norbert_lubin
    Level 17  
    Bardzo dziękuję i pozdrawiam właśnie o to mi chodził naprawde fajny programik :-)