Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilot uniwersalny do 100 zł

MisiekNiePlacz 11 Sep 2012 08:32 2781 5
 • #1
  MisiekNiePlacz
  Level 9  
  Witajcie!

  Nie poszukuje jakiegoś mega drogiego urządzenia na którym dodatkowo będzie można grać w gry na wyświetlaczu 50 cali, tylko prosty tani pilot z praktycznym wyświetlaczem.

  Widziałem pozytywne oceny silvercrest kh 2156 ale nie mogę go nigdzie znaleźć.
  Możecie coś polecić?

  Ilość urządzeń to myślę - 10 byłoby ok.

  Tylko mam jeszcze takie jedno pytanko, jak taki pilot działa? Tzn jeżeli naciskam np przycisk ściszania i "namierzam" w kierunku TV a potem w kierunku czegoś innego to czy muszę jakoś zmienić aktywne urządzenie? Czy po prostu pilot za każdym razem wysyła sygnał dla wszystkich zarejestrowanych urządzeń.

  Poza tym mam np głośniki na pilota i nie jestem pewien czy będę w bazie. Czy mogę jakoś pobrać sygnał z oryginalnego pilota i potem ustawić odpowiedni przycisk na uniwersalnym?

  Proszę o odpowiedzi i pomoc.
 • #2
  kierbedz4
  Level 36  
  Aż za 100 zł to przesada.W Realu kupisz Wastona model RC9206 z wyświetlaczem który sam szczyta kod z Twojego telewizora i pracuje z bardzo wieloma urządzeniami jest to typ 8w jednym w cenie około 24 zł oraz polecam pilota Watson Rc 9207 też zawiera 8 w jednym i tu bomba posiada ekran dotykowy z niebieskim podświetleniem.Ten model można było dopaść w Realu w promocyjnej cenie 20 zł Obydwa piloty pracują z z dużą ilością sprzętu a instrukcja obsługi wraz z zamieszczonymi tabelami kodów sprzętu zawiera około 30 stron.
 • #3
  MisiekNiePlacz
  Level 9  
  Znalazłem - kupiłem Watsona Rc 9207 bo miał funkcję uczenia (nie wiem jak ten 2)- nie działa.

  Dziwne bo niby przebiega wszystko pomyślnie, kieruje pilot na TV, naciskam zaprogramowany przycisk - nic się nie dzieje. :x
 • #4
  peter1701
  Level 2  
  cześć

  jestem posiadaczem pilota Watson Rc 9207

  czy możecie mi podesłać instrukcje obsługi tego pilota ??

  mam go już kilka lat a chce nowe urządzenie przypisać a nie pamtam jak ;p
  instrukcja poszła dawno gdzieś i nie wiadomo gdzie... :D
 • #5
  kierbedz4
  Level 36  
  Instrukcja obsługi tego pilota zawiera 54 stron z czego 30 stron zawiera kody różnych marek sprzętu elektronicznego.Tak się składa że posiadam tą instrukcję obsługi W Realu wyprzedawali końcówki magazynowe i kupiłem 2 piloty po 10 zł sztuka.Chciałbym Ci pomóc lecz potrzebna jest informacja czy chcesz szczytać kod z posiadanego pilota na pilota RC9207 czy też chcesz wczytać kod na owego pilota z książki kodów zawartych w ww instrukcji i wówczas potrzebna jest marka i opis sprzętu w celu odczytania kodu z instrukcji.

  Dodano po 5 [minuty]:

  Pilot o symbolu RC9206 również posiada funkcję uczenia się jakością i funkcjonalnością nie odbiega parametrami od modelu RC9207
 • #6
  peter1701
  Level 2  
  dzięki za pomoc

  na chomiku znalazłem PDFa :D

  cześć