Witam posiadam nokię 6220cl i mam problem z kamerą tylną chodzi o to że podczas robienia filmu obraz się ścina . Chciałem się dowiedzieć jak naprawić tą usterkę .Bardzo proszę o pomoc z góry dziękuje
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam