Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

challenger st800pc wl programowanie

darens 27 Jan 2005 09:28 5572 10
    darens
    Level 22  
    mam ten system i niewiem jak wyłaczyc antynapad i aut. zamykanie c.z. po zapłonie[/code]
    Zbysław
    Level 24  
    Mam alarm Challenger ST 800P, w moim antynapad blokuje się jak w załączniku, a wyłączenie antynapadu lub zmiana w załączaniu c.z. wymaga niestety krótkiej interwencji serwisu (tester).

Pozdrawiam
    darens
    Level 22  
    dziękuje za pomoc
    rudkol
    Level 1  
    ale czy jak włącze ten antynapad to będzie się też centralny zamek zamykał ? bo nigdzie w instrukcji niema jak zaprogramować żeby dzrwi się zamykały po uruchomieniu zapłonu ?
    ja7106
    Level 2  
    witam,
    a czy ktos z Was moze wie jak zaprogramowac st-800 challenger aby blokowaly sie drzwi po wlaczeniu zaplonu??
    ja7106
    Level 2  
    wybacz
    ale czy jakis prostrzy sposob
    bo wyszukuje mi rozne dziwne informacje
    Zmacio
    Level 26  
    Nic nie zrobisz bez programatora. Szukaj lokalnego przedstawiciela lub montera z takowym sprzętem.
    u08mlap
    Level 11  
    Zmacio wrote:
    Nic nie zrobisz bez programatora. Szukaj lokalnego przedstawiciela lub montera z takowym sprzętem.

Witam mam problem z ST800 PC Volkswagwn polo rok 2002 jak włączam alarm to zaczyna wyc prze kilka sekund i przestaje i sie uzbraja czemu wyje po naciśnięciu przycisku z kłódką ale co dziwnego nie zawsze sie tak dzieje jak to naprawić zeby nie wyło ?
    Pozdrawiam
    Zmacio
    Level 26  
    Wystarczy kolego, że zmienisz baterię na nową. To co się dzieje z alarmem, to po prostu sygnalizacja słabej baterii w pilocie.