Witam!
Laptop jest podłączony do sieci wifi (domowej) lecz nie wczytuje stron internetowych. Laptop działa na Windows Vista. Sieć domowa składa się z komputera do którego jest podłączony router ( DSL D-Link DIR 300), laptopa z Windows 7 na którym wszystko związane z Wi-fi działa i laptop siostry, z którym są problemy. Ten sam problem pierwszy raz ukazał się kiedy byliśmy na wakacjach. Po powrocie do domu wszystko działało bez zarzutu, niestety stary router się zepsuł i musiałem kupić nowy. Po podłączeniu, ustaleniu hasła, itp. okazało się że na laptopie siostry powstał ten sam problem co na wakacjach. Jeszcze raz podkreślam że siostrzany laptop łączy się z wi-fi sąsiada bez zarzutu i strony wczytują się. Proszę, aby ktoś mógł powiedzieć mi z czym jest to związane i o rozwiązanie dręczącego problemu. Za odpowiedzi z góry dziękuję
.
Laptop jest podłączony do sieci wifi (domowej) lecz nie wczytuje stron internetowych. Laptop działa na Windows Vista. Sieć domowa składa się z komputera do którego jest podłączony router ( DSL D-Link DIR 300), laptopa z Windows 7 na którym wszystko związane z Wi-fi działa i laptop siostry, z którym są problemy. Ten sam problem pierwszy raz ukazał się kiedy byliśmy na wakacjach. Po powrocie do domu wszystko działało bez zarzutu, niestety stary router się zepsuł i musiałem kupić nowy. Po podłączeniu, ustaleniu hasła, itp. okazało się że na laptopie siostry powstał ten sam problem co na wakacjach. Jeszcze raz podkreślam że siostrzany laptop łączy się z wi-fi sąsiada bez zarzutu i strony wczytują się. Proszę, aby ktoś mógł powiedzieć mi z czym jest to związane i o rozwiązanie dręczącego problemu. Za odpowiedzi z góry dziękuję