logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jest połączenie z wifi lecz nie wczytuje stron internetowych

Drew123 30 Wrz 2012 23:05 4092 4
REKLAMA
  • #1 11364863
    Drew123
    Poziom 2  
    Posty: 4
    Witam!
    Laptop jest podłączony do sieci wifi (domowej) lecz nie wczytuje stron internetowych. Laptop działa na Windows Vista. Sieć domowa składa się z komputera do którego jest podłączony router ( DSL D-Link DIR 300), laptopa z Windows 7 na którym wszystko związane z Wi-fi działa i laptop siostry, z którym są problemy. Ten sam problem pierwszy raz ukazał się kiedy byliśmy na wakacjach. Po powrocie do domu wszystko działało bez zarzutu, niestety stary router się zepsuł i musiałem kupić nowy. Po podłączeniu, ustaleniu hasła, itp. okazało się że na laptopie siostry powstał ten sam problem co na wakacjach. Jeszcze raz podkreślam że siostrzany laptop łączy się z wi-fi sąsiada bez zarzutu i strony wczytują się. Proszę, aby ktoś mógł powiedzieć mi z czym jest to związane i o rozwiązanie dręczącego problemu. Za odpowiedzi z góry dziękuję :D.
  • REKLAMA
  • #2 11364869
    wojtek2803
    Poziom 37  
    Posty: 2916
    Pomógł: 337
    Ocena: 144
    Jaki typ zabezpieczenia jest na sieci wifi?
  • REKLAMA
  • #3 11365944
    Drew123
    Poziom 2  
    Posty: 4
    tryb zabezpieczenia to wpa/wpa2 psk
  • REKLAMA
  • #4 11365996
    wojtek2803
    Poziom 37  
    Posty: 2916
    Pomógł: 337
    Ocena: 144
    Zmień na próbę połączenia na WEP
  • #5 11366084
    hermes-80
    Poziom 43  
    Posty: 12014
    Pomógł: 1177
    Ocena: 741
    Upgrade serowniki do karty wifi na laptopie.
    Pokaż screena z menadżera urządzeń - gałąź karty sieciowe - wyświetl wersje sterownika do wifi.
    Zainstaluj inssider - pokaż screen ze skanowania otoczenia - kanał w routerze na sztywno.
REKLAMA