Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pralka indesit iwe 6125 programator

mysiaa 02 Paź 2012 09:51 2733 9
  • #1 02 Paź 2012 09:51
    mysiaa
    Poziom 7  

witam! mam problem ze złomkiem indesit, otoz nie dzialaja trzy programy-3,4,5-(brak jakiegokolwiek dzialania, ani ruchy bebna ani pobieranie wody) reszta programow pioracych staje w polowie, dzialaja jedynie te ostatnie-wirowanie, plukanie i odprowadzanie wody. moje pytanie brzmi: czy uda mi sie jakos samej to naprawic?
    i czy wogole jest to oplacalne..
    z gory dzieki!!!

0 9
  • Pomocny post
    #2 02 Paź 2012 22:19
    eeban
    Specjalista AGD

Do sprawdzenia wybierak programów. (coś nie łączy na stykach)

0
  • #3 03 Paź 2012 20:31
    mysiaa
    Poziom 7  

dzieki, juz sprawdzone i dalej to samo. mysle ze do wymiany caly modul sterujacy. program szybkiego prania przelecial caly bezblednie, lecz nie pobralo proszku ani plynu do pluk. zzglupiala pralka totalnie;/
    pomocy

Dodano po 2 [minuty]:

chcialabym jeszcze dodac, ze tylko ten jeden program(szybki) i program wirowania i odprowadzania wody -dzialaja, reszta nie.

Dodano po 2 [minuty]:

a i jeszcze takie cos ze woda wybiera proszek jedynie z pierwszej przegrodki(do prania wstepnego) a zwykle na szybkim praniu to z drugiej pobierala.

0
  • Pomocny post
    #4 03 Paź 2012 22:22
    TomekCarlos
    Poziom 26  

Może elektrozawór uszkodzony?

0
  • #5 03 Paź 2012 22:34
    mysiaa
    Poziom 7  

tez moze byc. bo to sie stalo tak: wstawilam pranie na noc i tejze nocy byla przerwa w dostawie wody.. do trzeciej rano na wyswietlaczu migalo H2o i od tamtej pory problem z nia jest

0
  • Pomocny post
    #6 05 Paź 2012 17:16
    TomekCarlos
    Poziom 26  

To w takim razie miernik w łapki i sprawdzić rezystancję cewek elektrozaworu :D .

0
  • #7 06 Paź 2012 07:37
    mysiaa
    Poziom 7  

i taak juz sie poddalam, w lazience juz nowa pralka:)) tym razem LG F1481TD (niebo a ziemia ze stara pralka, jestem zachwycona)
    ale z ta stara jeszcze sie pobawie w garazu ;-) a z tym miernikiem to chyba sama nie dam rady:/ skad taki miernik wziac, i jaki wynik ma wyjsc mniej wiecej zeby poznac czy jest zle czy dobrze. chyba pokusze sie o nowy eletrozawor i wtedy bedzie wiadomo(chyba) :)

0
  • #8 09 Paź 2012 03:42
    volswagen
    Poziom 8  

Witam! Właśnie zepsuła mi się podobna pralka. Mam takie pytanie czy mogła by Pani mi odpisać jaki tam jest programator. Jeśli by mi spasował miałbym taką ofertę kupna tego programatora, może być uszkodzony! najleprza by była fotka tago programatra.Byłbym bardzo wdzieczny! Pozdrawiam.

0
  • #9 10 Paź 2012 01:25
    volswagen
    Poziom 8  

witam. Ja mam pralkę indesit iwd 6125 chodzi mi o moduł sterujący znajduje się on na dole pralki. Pralka mi się zepsuła po tygodniu gwarancji, padła tam mała płytka przetwornicy nic mi nie mówią jakie są tam cześci do okreslenia brak oznaczenia. W internecie szukam i niema tych modułów nawet nowych a mi chodzi nawet o uszkodzony, są na alegro jakieś starsze moduły ale to nie jest nic podobnego to jest prawie nowa pralka.

0
  • #10 10 Paź 2012 11:36
    mysiaa
    Poziom 7  

nie napisal pan nic ze chodzi o modul sterujacy silnikiem;/u mnie jest on jest sprawny na 100% i pewnie nadawalby sie do Panskiej bo to prawie identyczne pralki tylko u mnie nowszy model, lecz neistety moja pralka nie jest do demontazu.
    wymieniam jedynie elektrozawor bo wymiana cewek to za duzo zabawy:/ dzieki pomocy TomekCarlos (mierzenie rezystancji cewek elektrozaworu) bedzie smigalo :D powodzenia w szukaniu czesci zamiennych, wiem ze to ciezka sprawa z tymi indesitami. powodzenia!

0