witam! mam problem ze złomkiem indesit, otoz nie dzialaja trzy programy-3,4,5-(brak jakiegokolwiek dzialania, ani ruchy bebna ani pobieranie wody) reszta programow pioracych staje w polowie, dzialaja jedynie te ostatnie-wirowanie, plukanie i odprowadzanie wody. moje pytanie brzmi: czy uda mi sie jakos samej to naprawic?
i czy wogole jest to oplacalne..
z gory dzieki!!!
i czy wogole jest to oplacalne..
z gory dzieki!!!