Mam problem z adresacją
Windows serwer adresacja:
DHCP 192.168.0.2 -192.168.0.120
maska 255.255.255.0
Bramą jest serwer 192.168.0.15 bez dhcp
Oraz dnsy xxx.xxx.xxx.xxx - tpsa
Teraz chciałbym aby komputer podłączony do tej sieci łączył się z adresem
10.0.2.12 maska 255.255.255.0 i brama 10.0.2.254
Są 2 opcje
mogę przeadresować całą sieć na 10.0.2......
ale co z bramą, jak 2 dodam jest problem nie wie komputer z której korzystać, i chodzi wszystko bardzo powoli.
Co można z tym zrobić??
Windows serwer adresacja:
DHCP 192.168.0.2 -192.168.0.120
maska 255.255.255.0
Bramą jest serwer 192.168.0.15 bez dhcp
Oraz dnsy xxx.xxx.xxx.xxx - tpsa
Teraz chciałbym aby komputer podłączony do tej sieci łączył się z adresem
10.0.2.12 maska 255.255.255.0 i brama 10.0.2.254
Są 2 opcje
mogę przeadresować całą sieć na 10.0.2......
ale co z bramą, jak 2 dodam jest problem nie wie komputer z której korzystać, i chodzi wszystko bardzo powoli.
Co można z tym zrobić??