Witam wszystkich. Mam od kilku dni problem z moja pralką Whirlpool AWE6315/P. Po ustawieniu programu : Codzienne 60 m, pralka pobiera normalnie wodę, słychać obracający się bęben, następuje podgrzewanie wody i wyłącza się pralka, gasną wszystkie lampki. Powyższe objawy występują na tzw: praniu zasadniczym. Po wyłączeniu pralki wyłącznikiem głównym i ponownym załączeniu, pralka zaczyna pracować normalnie. Czasami ten objaw występuje dwa razy. Dalsze cykle przebiegają już bez zakłóceń. Dokonałem przeglądu instalacji elektrycznej /wizualnie/, płytki elektronicznej z programatorem - nie zauważyłem śladów przegrzania, czy też stopienia elementów.
Co może być przyczyna tego typu defektu?
Dziękuję za ewentualne porady.
Co może być przyczyna tego typu defektu?
Dziękuję za ewentualne porady.