Mam pytanie o dokładną lokalizację czujnika zamrażarki. Lokalizację czujnika parownika znam i czujnik jest O.K.Czytałem na forum,że z reguły pada czujnik parownika, ale ja mam pecha. Czy ktoś może podac dokładną lokazlizację, jak go wygrzebać z pod pianki? Z góry dziękuję.
Jednak padł czujnik parownika. Niemniej jednak mam taką sugestię. Gdyby ktoś trafił na podobną lodówke przeznaczoną na złom i miał chęć zlokalizować drugi czujnik i opublikować wyniki poszukiwań, na pewno przydała by się taka informacja.
Lodówka jest "pełnoletnia", oryginalny czujnik i moduł sterowania już nie ejst dostepny. Użyłem czujnika kupionego na Allegro.
Dziękuję wszystkim, którzy umieścili posty na w/w temat na forum.
Jednak padł czujnik parownika. Niemniej jednak mam taką sugestię. Gdyby ktoś trafił na podobną lodówke przeznaczoną na złom i miał chęć zlokalizować drugi czujnik i opublikować wyniki poszukiwań, na pewno przydała by się taka informacja.
Lodówka jest "pełnoletnia", oryginalny czujnik i moduł sterowania już nie ejst dostepny. Użyłem czujnika kupionego na Allegro.
Dziękuję wszystkim, którzy umieścili posty na w/w temat na forum.