Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Odzyskanie kodu PIN i PUK za pomocą komputera i programatora

Tomasso 28 Sty 2005 15:28 23047 6
  • #1 28 Sty 2005 15:28
    Tomasso
    Poziom 16  

Witam, mam pytanie: jak obejść lub odczytać kod PIN, PUK, za pomocą komputera i programatora, jaki program to potrafi? Mam programator Phoenix (pod COM-a, 3.579MHz) czyta karty w Cardinal.

Dzięki

0 6
  • #2 28 Sty 2005 15:32
    12robert12
    Poziom 28  

z tego co mi wiadomo - nie da się. Poczytaj na forum.

pozdrawiam :)

0
  • #3 28 Sty 2005 15:33
    tomikos2
    Poziom 17  

Pytałem siekiedys o to samo i sie dowiedziałem że odczytanie tych kodów jest niemozliwe, choć mogę sie juz mylić ;)

0
  • #4 28 Sty 2005 16:46
    Damiankca
    Poziom 26  

Nadala jest to niemożliwe

0
  • #5 28 Sty 2005 16:52
    Nesquik_18
    Poziom 15  

Tomasso napisał:
    Witam, mam pytanie: jak obejść lub odczytać kod PIN, PUK, za pomocą komputera i programatora, jaki program to potrafi? Mam programator Phoenix (pod COM-a, 3.579MHz) czyta karty w Cardinal.

Dzięki

Nieda rady-karty są przed tym chronienie i z tego co mi wiadomo to tego nie zrobisz,Nawet takiego programu nie ma!!!Niestety nie będziesz mógł kożystać z kradzionych kart oczywiście w celach edukacyjnych hehe :)Może sam napisz taki program!!!Życzę powodzenia

1
  • #6 28 Sty 2005 17:59
    KraQs
    Poziom 12  

Tak, na dzień dzisiejszy z kart SIM nie da się "pogryźć" kodów zabezpieczających. Choć znam ludzi, którzy tego podjemowali się -> efekt wiadomy! :) Choć podobno zawieszony PUK można jeszcze reanimować jakimiś mikrofalami.(ciekawe czy to prawda?..hehe). Wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości będzie to jeszcze trudniejsze. Na runku mają pojawić się karty U-SIM. Ich architektura przede wszystkim będzie umożliwiała zapisanie większej ilości informacji. Karty mają być w pierwszej kolejności przeznaczone do dystrybucji z telefonami 3G.

Pozdrawiam.

0
  • #7 28 Sty 2005 21:17
    Tomasso
    Poziom 16  

Dzięki za informacje, wiadomo że to było by zbyt piękne i proste no ale...

Tajemnice tego systemu zna jakaś SPEC GRUPA GSM napewno! (tylko nie komisja śledcza...)

Dzięki

0