Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Odzyskanie kodu PIN i PUK za pomocą komputera i programatora

Tomasso 28 Jan 2005 15:28 26911 6
    Tomasso
    Level 16  
    Witam, mam pytanie: jak obejść lub odczytać kod PIN, PUK, za pomocą komputera i programatora, jaki program to potrafi? Mam programator Phoenix (pod COM-a, 3.579MHz) czyta karty w Cardinal.

Dzięki
    12robert12
    Level 28  
    z tego co mi wiadomo - nie da się. Poczytaj na forum.

pozdrawiam :)
    tomikos2
    Level 17  
    Pytałem siekiedys o to samo i sie dowiedziałem że odczytanie tych kodów jest niemozliwe, choć mogę sie juz mylić ;)
    Damiankca
    Level 26  
    Nadala jest to niemożliwe
    Nesquik_18
    Level 15  
    Tomasso wrote:
    Witam, mam pytanie: jak obejść lub odczytać kod PIN, PUK, za pomocą komputera i programatora, jaki program to potrafi? Mam programator Phoenix (pod COM-a, 3.579MHz) czyta karty w Cardinal.

Dzięki

Nieda rady-karty są przed tym chronienie i z tego co mi wiadomo to tego nie zrobisz,Nawet takiego programu nie ma!!!Niestety nie będziesz mógł kożystać z kradzionych kart oczywiście w celach edukacyjnych hehe :)Może sam napisz taki program!!!Życzę powodzenia
    KraQs
    Level 12  
    Tak, na dzień dzisiejszy z kart SIM nie da się "pogryźć" kodów zabezpieczających. Choć znam ludzi, którzy tego podjemowali się -> efekt wiadomy! :) Choć podobno zawieszony PUK można jeszcze reanimować jakimiś mikrofalami.(ciekawe czy to prawda?..hehe). Wszystko wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości będzie to jeszcze trudniejsze. Na runku mają pojawić się karty U-SIM. Ich architektura przede wszystkim będzie umożliwiała zapisanie większej ilości informacji. Karty mają być w pierwszej kolejności przeznaczone do dystrybucji z telefonami 3G.

Pozdrawiam.
    Tomasso
    Level 16  
    Dzięki za informacje, wiadomo że to było by zbyt piękne i proste no ale...

Tajemnice tego systemu zna jakaś SPEC GRUPA GSM napewno! (tylko nie komisja śledcza...)

Dzięki