A czy wobec tego można w jakiś sposób np. wgrać nowe oprogramowanie, tak aby radyjko powróciło do swoich standardowych ustawień. Albo można np. skasować zaprogramowane dane?
Mam problem ponieważ radio było programowane i zostało najprawdopodobniej coś źle zaprogramowane. Podstawowy efekt jast generalnie taki, że radio ma obniżoną czułość.
✨ Użytkownik poszukiwał informacji na temat resetowania radia Yaesu VX-3000 do ustawień fabrycznych. Odpowiedzi wskazały, że nie ma możliwości przeprowadzenia takiego resetu. Zamiast tego, zasugerowano użycie specjalnego programu serwisowego do przywrócenia standardowych ustawień, ponieważ standardowe oprogramowanie do programowania nie wystarczy. Użytkownik zgłosił problem z obniżoną czułością radia, co mogło być wynikiem błędnego programowania.