Witam,
znalazłem posty mówiące o akumulatorach do szczoteczek Braun, nawet jak rozbiera się takowe, ale jak należy postępować dalej, jak już mamy obiekt naszej pracy tuż przed nami, niestety już nie wiem. O to szczoteczka Braun typ 4731 po wyjęciu z obudowy:
W punktach A i B mamy zasilanie 1,2V. Akumulatorki do tego typu szczoteczek mają blaszki. Czyżby właśnie w tych punktach A i B należy użyć lutownicy? Nie widzę również na czym (zatrzaski, luty??) trzyma się płytka drukowana korpusu.
Domyślam się, że również należałoby wypiąć cewkę ładującą z zatrzasków, ale nie jestem pewien.
Czy moglibyście pomóc w tym temacie podając krok po kroku procedurę wymiany akumulatorka.
Dziękuję i pozdrawiam.
znalazłem posty mówiące o akumulatorach do szczoteczek Braun, nawet jak rozbiera się takowe, ale jak należy postępować dalej, jak już mamy obiekt naszej pracy tuż przed nami, niestety już nie wiem. O to szczoteczka Braun typ 4731 po wyjęciu z obudowy:
W punktach A i B mamy zasilanie 1,2V. Akumulatorki do tego typu szczoteczek mają blaszki. Czyżby właśnie w tych punktach A i B należy użyć lutownicy? Nie widzę również na czym (zatrzaski, luty??) trzyma się płytka drukowana korpusu.
Domyślam się, że również należałoby wypiąć cewkę ładującą z zatrzasków, ale nie jestem pewien.
Czy moglibyście pomóc w tym temacie podając krok po kroku procedurę wymiany akumulatorka.
Dziękuję i pozdrawiam.