Witam
Zabieram laptopa z pracy do domu i do pracy, za każdym razem muszę zmieniać ustawienia odnośnie drukarki domyślnej. Czy mogę to zrobić za pomocą pliku wsadowego ?
Jeżeli tak to poproszę o sposób - jakie komendy wpisać bo nigdzie nie znalazłem.
Moje wifi mówi że mogę uruchamiać aplikację podczas połączenia z siecią, a więc plik wsadowy byłby super rozwiązaniem.
jeżeli macie jakieś prostsze rozwiązanie to poproszę
Zabieram laptopa z pracy do domu i do pracy, za każdym razem muszę zmieniać ustawienia odnośnie drukarki domyślnej. Czy mogę to zrobić za pomocą pliku wsadowego ?
Jeżeli tak to poproszę o sposób - jakie komendy wpisać bo nigdzie nie znalazłem.
Moje wifi mówi że mogę uruchamiać aplikację podczas połączenia z siecią, a więc plik wsadowy byłby super rozwiązaniem.
jeżeli macie jakieś prostsze rozwiązanie to poproszę