Witam, mam problem z połączeniem 2 routerów ze sobą. Postaram się opisać go jak najlepiej.
Jeden router, nazwijmy go A, mam podłączony do ISP. Drugi router (B) podłączony jest jako Wireless Bridge/Repeater (odbiera przez wifi z routera A i nadaje przez wifi). Po podłączeniu się do routera B mam dostęp do routera A i routera B. Natomiast gdy podłącze się do routera A, mam dostęp do A, ale nie mam już dostępu do routera B.
Co należy ustawić i na którym routerze, aby uzyskać dostęp do B z routera A?
A - TP-LINK TD-W8910G
B - TP-LINK TL-WR1043ND (Gargoyle)
Jeden router, nazwijmy go A, mam podłączony do ISP. Drugi router (B) podłączony jest jako Wireless Bridge/Repeater (odbiera przez wifi z routera A i nadaje przez wifi). Po podłączeniu się do routera B mam dostęp do routera A i routera B. Natomiast gdy podłącze się do routera A, mam dostęp do A, ale nie mam już dostępu do routera B.
Co należy ustawić i na którym routerze, aby uzyskać dostęp do B z routera A?
A - TP-LINK TD-W8910G
B - TP-LINK TL-WR1043ND (Gargoyle)