Witam, Pytanie: gdzie sciągnąc pliki do programowania wewnetrznego i zewnetrznego eepromu w 3010.One musza byc ze soba jakos powiazane?? zamierzam kupic Fun2 i funproga, myslicie ze Funmagic da rade bez wiekszych problemow?
POZDRO
POZDRO
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam