Witam
Mam problem z komputerem (Fujitsu Lifebook) Windows 7.
Siostrzeniec od nowosci nie instalował antywirusa i po pierwszym skanie i usunieciu masy wirusow i trojanów windows po ponownym uruchomieniu nie chce sie załadować.
Mianowicie. System rusza normalnie,pojawia sie logo windowsa po czym zamiast przejsc na ekran logowania pojawia sie czarny ekran z kursorem. Nie mozna nic zrobic,uruchomic menadzer zadan itp. Odpalanie w trybie awaryjnym nic nie zmienia.
Czy jest szansa naprawic to inaczej niz przez format?
Windows jest oryginalny niestety komputer nie posiada wypalonej kopii systemu na plycie..
Mam problem z komputerem (Fujitsu Lifebook) Windows 7.
Siostrzeniec od nowosci nie instalował antywirusa i po pierwszym skanie i usunieciu masy wirusow i trojanów windows po ponownym uruchomieniu nie chce sie załadować.
Mianowicie. System rusza normalnie,pojawia sie logo windowsa po czym zamiast przejsc na ekran logowania pojawia sie czarny ekran z kursorem. Nie mozna nic zrobic,uruchomic menadzer zadan itp. Odpalanie w trybie awaryjnym nic nie zmienia.
Czy jest szansa naprawic to inaczej niz przez format?
Windows jest oryginalny niestety komputer nie posiada wypalonej kopii systemu na plycie..