Witam Serdecznie!
Ostatnio zakupiłem klawiaturę dla graczy A4TECH X7 G800. Niestety nie dopatrzyłem , że klawiatura jest na wejście PS2 a niestety nie mam danego wejścia w komputerze ;/ Zakupiłem przejściówkę/adapter z PS/2 na USB. Ale gdy podłączam ją do komputera przez adapter wyskakuje mi komunikat :
"Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarię,ale system Windows nie może go rozpoznać." I coś tam dalej.
Klawiatura coś tam reaguje. Znaczy, świecą się tylko diody od przycisków od zmiany szybkości (S oraz D, takie w prawym górnym rogu klawiatury). Reszta klawiszy 0 reakcji.
Myślałem, że to wina klawiatury, ale podłączyłem inną klawiaturę na PS/2 oraz myszkę do tego adaptera i było tak samo. Więc to raczej nie wina klawiatury.
Nie wiem dokładnie co zrobić. Proszę o odpowiedź !
P.S : Nie wiem, czy to dobry dział, więc jak coś proszę uprzejmie moderatora o przeniesienie.
Pozdrawiam!
Ostatnio zakupiłem klawiaturę dla graczy A4TECH X7 G800. Niestety nie dopatrzyłem , że klawiatura jest na wejście PS2 a niestety nie mam danego wejścia w komputerze ;/ Zakupiłem przejściówkę/adapter z PS/2 na USB. Ale gdy podłączam ją do komputera przez adapter wyskakuje mi komunikat :
"Jedno z urządzeń USB podłączonych do tego komputera ma awarię,ale system Windows nie może go rozpoznać." I coś tam dalej.
Klawiatura coś tam reaguje. Znaczy, świecą się tylko diody od przycisków od zmiany szybkości (S oraz D, takie w prawym górnym rogu klawiatury). Reszta klawiszy 0 reakcji.
Myślałem, że to wina klawiatury, ale podłączyłem inną klawiaturę na PS/2 oraz myszkę do tego adaptera i było tak samo. Więc to raczej nie wina klawiatury.
Nie wiem dokładnie co zrobić. Proszę o odpowiedź !
P.S : Nie wiem, czy to dobry dział, więc jak coś proszę uprzejmie moderatora o przeniesienie.
Pozdrawiam!