Witam. Mam problem z pralką jak w temacie. Pralka nie działa w ogóle tzn. diody się paliły, nie reagowała na przyciski. Wymieniłem switcha startu, teraz program akceptuje, zaczyna cykl (obojętnie jaki) i po około 20 sekundach pracy przerywa program i zapala się dioda czasu 90' minut razem z diodą Odplamianie. Diody te zapalają się raz razem i po chwili znów ta sama sekwencja. Sprawdziłem silnik, pompę, hydrostat, blokada trzyma wziernik, może ktoś podpowie jaki błąd sygnalizuje ta pralka.
Dodano po 4 [godziny] 13 [minuty]:
witam.Poradziłem sobie sam, winny był triak blokady.Temat zamykam.
Dodano po 4 [godziny] 13 [minuty]:
witam.Poradziłem sobie sam, winny był triak blokady.Temat zamykam.