Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

SHARP LC 40LE830 - Wymiana matrycy - potrzebna matryca bądź serwis

ak-ka 25 Oct 2012 13:03 16845 7
    ak-ka
    Level 9  
    Witam,

czy wiecie może, gdzie można dostać matrycę do telewizora LED SHARP LC 40LE830? Uległa uszkodzeniu mechanicznemu. Telewizor świeci 3/4 ekranu jest widoczne, 1/4 do pajączek + paski.

Pozdrawiam

Dodano po 1 [godziny] 44 [minuty]:

Padło pytanie czy telewizor na gwarancji? :) Defakto jest na gwarancji, ale nieaktualnej gdyż matryca jest uszkodzona mechanicznie. Lokalizacja Wrocław
    egon42
    Level 37  
    Kolego aby szukać matrycy do tv trzeba wiedzieć jaka matryca jest w tv bo producent potrafi do 1 modelu tv wkładać 4 różne matryce które nie pasują bezpośrednio za siebie.
    ak-ka
    Level 9  
    To jest matryca SHARP z podświetleniem w 4 kolorach Sharp Quattron, a model jej to: LK400D3GW50Y

Pomoże koledze teraz w odpowiedzi?
    ak-ka
    Level 9  
    odpada autoryzowany serwis, 5 tyś za matrycę ;(
    mirex
    Level 43  
    No popatrz. Przykre. ;)
    Pozostaje sklep i nowy TV chyba? Niektóre poniżej 3000 chcą tylko za ten model.

I jeszcze taki drobiazg, bo ktoś przeczyta, uwierzy i będzie rozpowszechniał:
    ak-ka wrote:

To jest matryca SHARP z podświetleniem w 4 kolorach Sharp Quattron

Nie o to tu chodzi, szanowny kolego!
    ak-ka
    Level 9  
    Witam,

ponieważ próbowałem sam znaleźć wsparcie w kwestii naprawy tego telewizora i niestety nie udało mi się poprzez fora internetowe, mam informację dla innych szukających pomocy.

Telewizor został naprawiony na oryginalnej matrycy (nowej), nie pochodzącej z kradzieży czy też innego podejrzanego miejsca. Jeśli ktoś z Was będzie miał w przyszłości (oby nie) podobny problem mogę polecić sprawdzony serwis TV, który spisał się na piątkę i co najważniejsze ma znajomości :))) a za to się płaci :P

Koszt naprawy z matrycą to ok. 1400 zł. Mam rachunek oraz 3m gwarancji.

P.S.

Informuję że do powyższego modelu nie podchodzi żaden zamiennik, ani też inna matryca z innego modelu SHARP-a.

Ufff... a prawie się poddałem :) .... za 3m dam znać czy dalej świeci:) :D

Pozdrawiam
    ak-ka
    Level 9  
    Dla wszystkich pytających na przyszłość:D

Nie sądziłem, że jest Was tak wielu.....

Proszę pozdrowić Pana Roberta od Michała I. :))))

Robert Podsiadło
    55-020 Węgry
    ul. Młyńska 2
    NIP: 914-103-07-98
    Tel. (71) 311-46-20
    Tel. kom. (+48) 601-572-738
    e-mail: serwis.tvkomp(malpa)wp.pl