Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Siemens Siwamat xs400 - wywalone korki

ninthi 27 Paź 2012 13:42 1548 4
  • #1 27 Paź 2012 13:42
    ninthi
    Poziom 2  

Witam,
    może znajdę tu pomoc odnośnie mojej pralki.
    Otóż.. kiedy ustawiam programator na jakieś pranie, wirowanie, odpompowanie wody wywalają się korki w mieszkaniu. Wiem wiem.. powiecie że grzałka, ale ten problem się pojawił już drugi raz. Za pierwszym razem przyszedł pan fachowiec pogrzebał pogrzebał i powiedział że to grzałka, po czym sprawdził czy gdzieś przepięcia na niej nie ma i tu niespodzianka bo z grzałką wsio ok. Złożył pralkę i nagle cud świata bo zaczęła działać bez żadnej naprawy. Niestety dzisiejszego ranka problem pojawił się ponownie. Ciekawe jest to, że korki wywalają się nie w momencie wciśnięcia przycisku Start, ale już w momencie przekręcenia gałki programatora. Więc czy ktoś może poradzić i powiedzieć o co chodzi?
    Jeśli to programator to chyba nie ma sensu bawić się w naprawy bo podejrzewam że koszt będzie spory i w takim wypadku lepiej pralkę kupić nową..
    Help me please :)

0 4
  • #3 27 Paź 2012 13:58
    ninthi
    Poziom 2  

chodziło mi o bezpieczniki od prądu :)

0
  • #4 27 Paź 2012 19:03
    zhudomel
    Specjalista AGD

ninthi napisał:
    Wiem wiem.. powiecie że grzałka, ale ten problem się pojawił już drugi raz. Za pierwszym razem przyszedł pan fachowiec pogrzebał pogrzebał i powiedział że to grzałka, po czym sprawdził czy gdzieś przepięcia na niej nie ma i tu niespodzianka bo z grzałką wsio ok. Złożył pralkę i nagle cud świata bo zaczęła działać bez żadnej naprawy.
    Mimo tego grzałka do sprawdzenia, ale również wszystkie przewody, blokada drzwi, silnik itd., a na końcu programator.

0
  • #5 27 Paź 2012 19:36
    skryn
    Admin grupy AGD

ninthi napisał:
    Ciekawe jest to, że korki wywalają się nie w momencie wciśnięcia przycisku Start, ale już w momencie przekręcenia gałki programatora. Więc czy ktoś może poradzić i powiedzieć o co chodzi?

Ewidentnie grzałka do wymiany.
    I zmień swojego serwisanta, bo ten dotychczasowy Ciebie oszukuje.

0