Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Siemens Siwamat xs400 - wywalone korki

ninthi 27 Paź 2012 13:42 1584 4
 • #1 27 Paź 2012 13:42
  ninthi
  Poziom 2  

  Witam,
  może znajdę tu pomoc odnośnie mojej pralki.
  Otóż.. kiedy ustawiam programator na jakieś pranie, wirowanie, odpompowanie wody wywalają się korki w mieszkaniu. Wiem wiem.. powiecie że grzałka, ale ten problem się pojawił już drugi raz. Za pierwszym razem przyszedł pan fachowiec pogrzebał pogrzebał i powiedział że to grzałka, po czym sprawdził czy gdzieś przepięcia na niej nie ma i tu niespodzianka bo z grzałką wsio ok. Złożył pralkę i nagle cud świata bo zaczęła działać bez żadnej naprawy. Niestety dzisiejszego ranka problem pojawił się ponownie. Ciekawe jest to, że korki wywalają się nie w momencie wciśnięcia przycisku Start, ale już w momencie przekręcenia gałki programatora. Więc czy ktoś może poradzić i powiedzieć o co chodzi?
  Jeśli to programator to chyba nie ma sensu bawić się w naprawy bo podejrzewam że koszt będzie spory i w takim wypadku lepiej pralkę kupić nową..
  Help me please :)

  0 4
 • #3 27 Paź 2012 13:58
  ninthi
  Poziom 2  

  chodziło mi o bezpieczniki od prądu :)

  0
 • #4 27 Paź 2012 19:03
  zhudomel
  Specjalista AGD

  ninthi napisał:
  Wiem wiem.. powiecie że grzałka, ale ten problem się pojawił już drugi raz. Za pierwszym razem przyszedł pan fachowiec pogrzebał pogrzebał i powiedział że to grzałka, po czym sprawdził czy gdzieś przepięcia na niej nie ma i tu niespodzianka bo z grzałką wsio ok. Złożył pralkę i nagle cud świata bo zaczęła działać bez żadnej naprawy.
  Mimo tego grzałka do sprawdzenia, ale również wszystkie przewody, blokada drzwi, silnik itd., a na końcu programator.

  0
 • #5 27 Paź 2012 19:36
  skryn
  Admin grupy AGD

  ninthi napisał:
  Ciekawe jest to, że korki wywalają się nie w momencie wciśnięcia przycisku Start, ale już w momencie przekręcenia gałki programatora. Więc czy ktoś może poradzić i powiedzieć o co chodzi?

  Ewidentnie grzałka do wymiany.
  I zmień swojego serwisanta, bo ten dotychczasowy Ciebie oszukuje.

  0