logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

D-Link DAP 1160 - przywrócenie oryginalnego oprogramowania

Deacon_Frost 29 Paź 2012 18:52 1248 0
REKLAMA
  • #1 11465062
    Deacon_Frost
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    Zakupiłem na ALLEGRO D-Link DAP-1160.
    Oprogramowanie pochodzi ze stronki http://inbox.eu.org/board3/ i mam problem i proszę o pomoc…

    Na AP jest zainstalowane Busybox v1.1.2 z loginem i hasłem (znanym mi). Połączyć się mogę tylko przez SSH np. Putty – ale to mi na nic nie potrzebne – chcę przywrócić orginalne FW no i zaczynają się schody, bo pomysł z ftp://ftp.dlink.pl/dap/dap-1160/docu...i_APPro54G.pdf nie działa.
    Nie ma pingu na adres docelowy podany w opisie, IP ustawione w D-Link DAP-1160 to 192.168.2.254 i na ten adres ping jest po podłączeniu – ale tylko jak się połączę z Windows 7 z AP przez Putty i podanie loginu i hasła.
    Bardzo proszę o pomoc jak wrócić do oryginalnego FW.
  • REKLAMA
REKLAMA