Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam opcjonalnej kamery do TV LG 47LM660S

Cysiu1991 12 Nov 2012 15:46 22458 16
    Cysiu1991
    Level 9  
    Witam serdecznie, otóż przeszukałem bardzo dużo stron, sklepów i nie mogę znaleźć kamerki do wyżej wymienionego telewizora. Nie wiem czy musi to być jakaś specjalna czy zwykła kamera którą podepnę pod USB. Dlatego prosiłbym was o pomoc, może wam uda się coś znaleźć.
    jeryw
    Level 19  
    Kamera pasująca do telewizorów z linii produktowej 2012 to LG AN-VC400, cena ok. 400pln, jak na razie nie znalazłem na żadnym forum, aby ktoś zastosował jakiś zamiennik, może gdyby ktoś posiadający taką kamerkę podpiął ją do komputera i podał identyfikatory sprzętu, czyli to można by poszukać zmiennika.
    Cysiu1991
    Level 9  
    Dziękuje bardzo za odpowiedz, porostu chodzi mi o to żeby to jakos śmigało :)
    Bazyl2008
    Level 1  
    Witam mam podobny problem z telewizorem smart TV LG 32LM620S-ZE. Rozmawiałem z Panem z pomocy technicznej LG i w/g niego tylko 1 kamera internetowa będzie działać pod niego t.j. dedykowana przez LG AN-VC400. Prośba gdyby komuś udało się ZNALEŹĆ jednak kompatybilną kamerkę DAJCIE ZNAĆ, ja też dam znać. Pozdrawiam.
    karrel
    Level 10  
    Wydaje mi się ze najlepsza będzie ta oferowana przez producenta. LG ma sprzęt bardzo dobrej jakości więc nie musisz się martwić o jakość tej kamery. Znając LG to centa też nie jest za wysoka jak na tak dobry sprzęt.
    Laviva
    Level 10  
    Jestem posiadaczem kamerki: LG AN-VC400
    TV: LG 42LM620S

Mam jeden problem podczas rozmów na skype: nie widzę obrazu od rozmówcy, próbowałem dzwonić poprzez skype do innych znajomych i to samo: jest dźwięk a brak obrazu... :/

Dopowiem że dzwoniłem poprzez skype do znajomych którzy posiądają kamerki ale przy pecetach nie na tv.

Czy smart TV nie może rozkodować obrazu z kamer PC...? oby nie

Kto zna problem proszę o pomoc.
    Pozdrawiam
    Bartek
    jacekRCA
    Level 25  
    A czy ta kamera w ogóle działa? To powinno działać. LG AN-VC400 jest kamerą przeznaczoną przede wszystkim do telewizorów LG, a LM to jest stosunkowo nowa seria. Może masz uszkodzone wejście USB? To nie jest problem z dekodowaniem.
    malum
    Level 23  
    Wczoraj zakupiłem telewizor z serii LM760S i zastanawiam się nad kamerą LG AN-VC300. Zgodnie ze specyfikacją ma lepsze parametry i znacznie niższą cenę. Testował może ktoś tę kamerę w telewizorach z serii LM, bo w opisie tej serii nie ma, ale może tylko dlatego, że gdy była produkowana to serii LM jeszcze nie było?
    JONATAN
    Level 13  
    Witam. Mam taką kamerkę, to LG AN-VC400, działa też na komputerze, identyfikator sprzętu w menadżeże urządzeń (win xp SP3) to:
    USB\VID_043E&PID_3009&MI_02\6&20AD2199&0&0002
    USB\VID_043E&PID_3009&MI_00\6&20AD2199&0&0000
    sterowniki te instalują się automatycznie po wpięciu do portu USB. Może komuś się uda rozpoznać chipset. Kamerka jest kompatybilna z TV serii 2012 LG Smart TV.
    krzaniu
    Level 11  
    czy komuś udało się dobrać jakiś zamiennik?
    JONATAN
    Level 13  
    Podejrzewam że spasuje kamerka Logitech-a, tym bardziej że LG na liście kompatybilnych myszek czy klawiatur podaje właśnie Logitecha.
    bodyguard83
    Level 2  
    Może jakieś nowe informacje. Czy ktoś chce się podzielić informacją. Ta VC300 wygląda obiecująco. Które z logitech mogą pasować ?
    lupek23
    Level 1  
    Witam.

Ja dzisiaj podłączałem do telewizora LG 42LA660S kamerkę Logitech C910 i niestety lipa - po podłączeniu pojawia się komunikat "urządzenie nie jest obsługiwane". Zatem jak sami widzicie, podłączyłem jedną z flagowych kamerek Logitecha. Jutro będę miał jeszcze możliwość podłączenia Logitecha C920. Dam znać czy na niej ruszyło.

Pozdrawiam.
    elephant_ml
    Level 11  
    Jak coś trafisz co pasuje to napisz. Ja wczoraj kupiłem la691s i zastanawiam się czy będzie pasowała vc400 czy może vc300 lub coś tańszego opcjonalnego. Niestety nie mam możliwości sprawdzić przed zakupem, a ryzykować nie działanie sprzętu za takie pieniądze to już duże ryzyko.
    Jasiu__
    Level 1  
    Witam
    Może odświeżymy temat
    TV LG 42LM760S

AN-VC300 -- TV nie widzi tej kamerki
    Logitecha C920 -- TV nie widzi tej kamerki
    WhoopAss
    Level 2  
    Polecam zainteresować się kamerami typu android tv.
    Albo osobnym donglem android-tv plus jakakolwiek kamera działająca z pecetem.
    Jeszcze nie testowałem, ale skłaniam się ku tej drodze. 400 za mebelek tylko do tv to za dużo. a z donglem dostaniemy w zasadzie kompletny moduł smart tv, które jak wszyscy wiemy można sobie w odbyt wsadzić przy telewizorach za <6000.
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Temat z 2012 roku!
    Szukam opcjonalnej kamery do TV LG 47LM660S