logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Miernik. Jak należy się nim posługiwać? Proszę o instrukcje.

SUCHAR125 02 Lut 2005 11:59 1341 4
REKLAMA
  • #1 1190666
    SUCHAR125
    Poziom 15  
    Posty: 202
    Pomógł: 3
    Ocena: 11
    Kupiłem sobie mały miernik zwykły ale nie wiem jak nim sprawdzać bo instrukcja po angielsku:( do czego są fuknkcje itp:( Możę macie gdzieś instrukcję obsługi zwykłego miernika ?? Bede bardzo wdzięczny:)
  • REKLAMA
  • #2 1190710
    banach
    Poziom 13  
    Posty: 120
    Pomógł: 5
    Ocena: 7
    Witaj!

    Do posługiwania sie zwyklym multimetrem potrzebna jest ogolna wiedza elektroniczna. Zachecam do surfowania po necie. Na pewno znajdziesz. Duzo by tutaj opowiadac o miernictwie. pozdrawiam

    Dodano po 3 [minuty]:

    jeszcze raz ja
    odwiedz sobie ta strone, powinna Ci wiele wyjasnic http://www.elektronika.qs.pl/pomiary.html
    pozdrawiam i powodzenia
  • REKLAMA
  • #3 1190723
    abel
    Poziom 14  
    Posty: 109
    Pomógł: 3
    Ocena: 12
    Moze na początek jakaś książeczka "Miernictwo elektryczne" lub podobna.
    Oznaczenia na mierniku bez problemu przetłumaczysz z angielskiego za pomocą www.slowniki.onet.pl
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 1191071
    jasiek2010
    Poziom 26  
    Posty: 932
    Pomógł: 40
    Ocena: 28
    Witam, może byś napisał jaki to miernik i jakie ma funkcje i zakresy byłoby łatwiej kolegom Ci przybliżyć jego przydatność,Pozdr.
REKLAMA