Witam,
Muszę przeanalizować siłę sygnału oraz szybkość transferu danych na wybranym AP przy różnych ustawieniach. Wybrałem do tego dwa programy: JPerf (wersja pod Windows) oraz inSSIDer. Oba programy elegancko wyrysowują wykresy. Jednak pojawił się jeden mały problem. Jeden z testów polega na przesyłaniu jednego pliku 700MB oraz 700 plików po 1MB. W JPerf można dodać swój plik reprezentujący dane. O ile przesłanie pliku 700MB to nie problem, to przesłanie 700 plików po 1MB jest już problemem. Jak można to rozwiązać?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Muszę przeanalizować siłę sygnału oraz szybkość transferu danych na wybranym AP przy różnych ustawieniach. Wybrałem do tego dwa programy: JPerf (wersja pod Windows) oraz inSSIDer. Oba programy elegancko wyrysowują wykresy. Jednak pojawił się jeden mały problem. Jeden z testów polega na przesyłaniu jednego pliku 700MB oraz 700 plików po 1MB. W JPerf można dodać swój plik reprezentujący dane. O ile przesłanie pliku 700MB to nie problem, to przesłanie 700 plików po 1MB jest już problemem. Jak można to rozwiązać?
Z góry dzięki za odpowiedź.