Witam serdecznie mam problem z pralką polar PFL800. Pralka po załączeniu i wybraniu programu zaczyna wypompowywać wodę i nic poza tym, po jakiejś minucie przestaje pompować i włącza się dioda serwis,start/pauza mruga,pranie wstępne i 800. Wymieniłem już moduł i nic to nie dało, silnik, hydrostat sprawne. silnik ani drgnie. proszę o pomoc i z góry dziękuje