Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyjątkowy kłopot z dekoderem.

04 Gru 2012 14:02 1158 2
  • Poziom 8  
    Zawsze gdy chcę coś obejrzeć w tv przez pendriva to podłączam go z tyłu tv. Kilka dni temu spróbowałem podłączyć pendriva do usb w dekoderze bo jest tam jedno miejsce możliwe, ale nic się nie stało. Dzień później chciałem sobie normalnie w tv nagrać jakiś program ale wyskoczyła informacja, że za mało miejsca na dysku, ale sprawdziłem i jest aż 96%. I do dzisiaj jest ten sam błąd, nie rozumiem o co chodzi. Sprawdziłem w internecie, ale nic nie piszą. Naszła mnie pewna myśl. Pomyślałem przez chwilę, że to moja wina bo włożyłem pendriva do usb w dekoderze, ale szybko uznałem, że do absurdalne bo co ma piernik do wiatraka. Ale spróbowałem coś zrobić, włożyłem pendriva znowu do usb do dekodera i w tym momencie spróbowałem nagrać jakiś program i działa... wyjąłem usb i na nowo nie działa. Po prostu nie wierzę, co się wgl stało? Jak to jest możliwe, że mogę nagrać tylko jak włożę pendriva do tv. To wprost niemożliwe. Wgl, że to odkryłem to jakiś szok. Jestem prawie pewny, że na całym świecie tylko ja coś tak głupiego zrobiłem i zarazem odkryłem.
    Mój telewizor to Samsung LE37D550
    A dekoder 5830CDX
    Proszę o pomoc, nie wiem co dalej robić, żeby móc nagrywać jakiś program w tv
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 8  
    Sformatowałem pendriva i podłączyłem ponownie do telewizora, no ale nic nie dało.