Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet - Wgranie języka zmiana softu ?

04 Gru 2012 20:45 8373 4
  • Poziom 14  
    Witam, w niedługim czasie dostane tablet na adroidzie nie znam na obecną chwile modelu wiem tylko tyle że jest na androidzie i z niemieckim (austriackim) menu.
    Został kupiony jako prezent w Austrii, jako że tam sprzęt jest tańszy niż w Polsce jest to opłacalne (sprawdzone na różnych modelach) oraz ze względu na większy wybór.
    Czy w tablecie z androidem da się bez problemu zmienić samemu język na ojczysty polski ? Nie jestem, aż takim laikiem jednak z tabletami nie miałem do czynienia, telefony komputery owszem, wgrywanie roomu, zmiana softu, zmiana języka, aktualizacje itp...
    Czy da się to zrobić w warunkach domowych ?

Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie.
    Dziękuje, pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Tak, powinien od ręki być dostępny język polski. Ewentualnie można zawsze wgrać oprogramowanie - w zależności od tabletu jest to bardziej lub mniej proste, ale spokojnie wgrasz to w warunkach domowych. Wystarczy tylko poszperać jak już będziesz miał sprzęt.
  • Poziom 14  
    Dzięki za odpowiedź, z tego co wiem właśnie nie ma języka polskiego wszystkie inne są, osobiście będę mógł sprawdzić dopiero w przyszłym tygodniu.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Jak już będziesz wiedział co to za tablet to bez problemu znajdziesz nowy soft i gotowe instrukcje jak go wgrać. Android pod tym względem jest bardzo fajnie zrobiony - bootloader, obraz softu, radio i naprawdę można bardzo szybko sobie z tym poradzić. Ewentualnie jeżeli to byłby jakiś samsung to tam wystarczy, że zmienisz kod kraju i wszystko samo się zrobi.
  • Poziom 9  
    Witam, mam ten sam problem, są inne języki ale brak polskiego--Visture-i7S-Android 4.0.0. Będę wdzięczny za pomoc.