logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Paski na ekranie po podłączeniu karty graficznej GF3Ti 200 Palit Daytona

ejonee 08 Lut 2005 01:00 777 2
REKLAMA
  • #1 1208609
    ejonee
    Poziom 12  
    Posty: 31
    cze
    witam wszystkich
    kupiłem ostatnio karte graficzna gf3ti 200 palit daytona. po podłączeniu działa. ale patrząc na ekran monitora widać paski to znaczy takjakby widać było odświerzanie monitora (paski są drobne). najbardziej widać to na białym tle. monitor wyciąga 85Hz przy 1024_768. monitor belinea 1030109 (chyba taki numer). proszę o pomoc co może być przyczyną tego defektu.
    wcześniej posiadałem gf4 4000 64ddr agpx8 i ati 9200se 128mb agpx8 i wszystko było ok.
    mój komp:

    duron 1800, na asrock k7s8x, 640mb ddr (2x elixir 256mb_266, 1x goodram 128ddr_400) ustawine na 266mhz, gf3ti200 64ddr 128bitów palit daytona, zasilacz 300w feel by modecom, dysk wd800bb,
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1208615
    jafarek
    Poziom 13  
    Posty: 131
    Pomógł: 2
    Ocena: 2
    Kumpel miał taki sam problem więc wysłał kartę do serwicu Co się okazało? A no uszkodzene były jakieś układy na karcie. Może tak też jest z twoją kartą, ale jeśli linie są wąskie i nie cały czas to może detonatory zmień. Poszukaj na www.nowe.pl.
    Pozdrawiam
  • #3 1208624
    ejonee
    Poziom 12  
    Posty: 31
    sprawdzalem juz na wszystkich nowych detonatorach i teraz śmigam na strerownikach omega
    tez tak myślałem że coś niedziała jest uszkodzone, ale nie wyśle do serwisu bo niemam na gwarancji!!
REKLAMA