cze
witam wszystkich
kupiłem ostatnio karte graficzna gf3ti 200 palit daytona. po podłączeniu działa. ale patrząc na ekran monitora widać paski to znaczy takjakby widać było odświerzanie monitora (paski są drobne). najbardziej widać to na białym tle. monitor wyciąga 85Hz przy 1024_768. monitor belinea 1030109 (chyba taki numer). proszę o pomoc co może być przyczyną tego defektu.
wcześniej posiadałem gf4 4000 64ddr agpx8 i ati 9200se 128mb agpx8 i wszystko było ok.
mój komp:
duron 1800, na asrock k7s8x, 640mb ddr (2x elixir 256mb_266, 1x goodram 128ddr_400) ustawine na 266mhz, gf3ti200 64ddr 128bitów palit daytona, zasilacz 300w feel by modecom, dysk wd800bb,
witam wszystkich
kupiłem ostatnio karte graficzna gf3ti 200 palit daytona. po podłączeniu działa. ale patrząc na ekran monitora widać paski to znaczy takjakby widać było odświerzanie monitora (paski są drobne). najbardziej widać to na białym tle. monitor wyciąga 85Hz przy 1024_768. monitor belinea 1030109 (chyba taki numer). proszę o pomoc co może być przyczyną tego defektu.
wcześniej posiadałem gf4 4000 64ddr agpx8 i ati 9200se 128mb agpx8 i wszystko było ok.
mój komp:
duron 1800, na asrock k7s8x, 640mb ddr (2x elixir 256mb_266, 1x goodram 128ddr_400) ustawine na 266mhz, gf3ti200 64ddr 128bitów palit daytona, zasilacz 300w feel by modecom, dysk wd800bb,