Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Venue Pro 16G - Polskie menu

11 Sty 2013 12:59 3492 6
  • Poziom 12  
    Proszę nie umieszczać odpowiedzi jeśli samemu się nie wie na czym rzecz prosze uważnie czytać jaką wersje mam oprogramowania i czy to co komus polecamy jest skuteczne post powyższy pokazuje bezsensowność wklejania pierwszej napotkanej odpowiedzi. Na danej stronie nie ma działającego oprogramowania bądź sposobu do zmiany na polskie menu przy tym sofcie jaki napisałem w pierwszym poście wiecej przemyślunku mój post to nie amatorka prosze uważnie czytać. :)

Dodano po 4 [minuty]:

W rachubę może wchodzić downgrade aczkolwiek pod ten tel nie moge znaleść odpowiedniej wersji rom.
  • Pomocny post
    Poziom 25  
    Trzeba zrobić downgrade do 7740 a następnie aktualizować stopniowo przez zune do Tango
  • Poziom 12  
    djtonka napisał:
    Trzeba zrobić downgrade do 7740 a następnie aktualizować stopniowo przez zune do Tango

"W rachubę może wchodzić downgrade aczkolwiek pod ten tel nie moge znaleść odpowiedniej wersji rom". Rzeczowa odpowiedz panowie :) aczkolwiek napisane było przezemie wcześniej skąd wziaść linki do romów odpowiednich, jakiś opisik jak skonczyc z odblokowanym 8773 i pl menu oto jest pytanie, przetrzaskałem stron i wiekszosc albo syf albo nie działają linki. Co do downgrade rozumiem że przy wersji 7740 ChevronWP7 bedzie działał. Czekam na waszą pomoc

Dodano po 45 [minuty]:

Skąd wiąść rom do downgradu ? Downgrade za pomocą zune nie diała ponieważ chce wgrać soft który już mam próbowałem wielokrotnie uważam że procedura jest prawidłowo wykonywana. Czytałem że producent planował wydanie tego telefonu z systemem android czy jest taka alternatywa możliwa ?
  • Poziom 12  
    Skąd zdobyć 7740 ?, czy możliwość androida panowie potrzebuje polski jestem w polsce

Dodano po 35 [minuty]:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1205369
    znalazłem taką strone ale jaki popbrać romik tego najstarsi indianie nie wiedzą dalej licze na waszą pomoc ;] ?

mam i strone z opisem lecz jest nie spójny
    http://wp7.com.pl/2445/oficjalne-mango-7720-rtm-wycieklo-do-sieci/#disqus_thread

Dodano po 1 [godziny] 36 [minuty]:

Problem rozwiązałem samodzielnie żałuje że tacy zarozumialcy tu są ja poswieciłem na to wszystko 3 dni po pracy i na wiele wiecej wiele godzin do późna:), operacja jest prosta dla tej wersji oprogramowania Dell Venue pro, czyli Windows Phone 7.5 7.10.8773.98 z tego co rozumiem z internetu Tango, do operacji sa potrzebne dwa programy WP7 Update Cab Sender oraz pliki języka. Wszystkie pliki jakie użyłem są udostepnione pod tym linkiem http://chomikuj.pl/procesor82/Dell+Venue+Pro (calość jest spakowana program i pliki języka jakich użyłem). Opis poniżej z tym że operacje robiłem na windows 7 nie chciało zaskoczyc za pierwszym razem wiec otwożyłem folder zawarty w tej paczce "if needed install this tool" i zainstalowałm paczke pod swoj 64 bitowy system sprawa domyślna wiec można se poradzić a oto i instrukcja :
    Wypakować co pobraliście z linku (całośc wykonałem tylko do 2a kroku potem ustawiłem język zastosowałem ustawienia tel sie uruchamia ponownie i wszystko jest si)
    Z paczki która wypakowaliśmy uruchamiamy plik o nazwie: WP7 Update Cab Sender.bat (klikamy go dwukrotnie tak jak inne pliki nie musi mieć praw administratora) po czym pojawi się okno konsoli CMD
    2. Skoro telefon podłączony i pliki są na swoich miejscach to teraz na kompie naciskamy:
    2a. Przycisk “S” dla wgrania języka z plików *.cab bez robienia przez system backupu.
    3b. Przycisk “B” dla wgrania języka z plików *.cab co będzie poprzedzone backup-em. Dalej obserwujemy co się dzieje. Telefon powinien się zrestartowac i uruchomić w trybie bootowania, po czym wgrać paczkę z językiem i znowu się zrestrartować. Nie musimy się niczego obawiać bo jeżeli coś będzie nie tak to w naszym oknie konsoli CMD, czerwoną czcionką wyświetli się komunikat o błędzie i poprosi o wciśnięcie dowolnego przycisku – wciskamy, po czym program wróci do pozycji wyjściowej. Taki stan rzeczy oznacza, że nie udało nam się wgrać języka polskiego. Możemy spróbować ponownie, a jeżeli komunikat się znów pojawi, oznacza to, że nie damy rady wgrać do naszego telefonu języka PL, a telefon będzie w takim stanie w jakim był przed operacją – czyli nic nie tracimy. Jeżeli natomiast będzie się wgrywało to czekamy do końca.
    4. Jeżeli poszło ok, telefon wyświetli nam komunikat o sukcesie, a język polski powinien być już w telefonie. Teraz wchodzimy w telefonie w: settings>regional+language i tutaj w pierwszym polu tapiemy, powinna się rozwinąć lista i wśród języków będzie polski. Tapiemy go i u góry widzimy podkreślony tekst (w języku, w którym był dotychczas telefon rzecz jasna) o potrzebie zresetowania urządzenia – tapiemy to, telefon się zrestartuje i wstanie już z językiem PLK.

Dodano po 3 [minuty]:

Taki amator fachowców ośmieszył ;]
  • Poziom 37  
    procesor82 napisał:
    Taki amator fachowców ośmieszył ;]

Tylko że dla fachowców jest to tak oczywiste jak to że po wtorku jest środa. A to że nie dostawałeś odpowiedzi świadczy o tym że ktoś szanuje swoją wiedzę i pracę. Spędziłeś 3 dni nad czymś co jest do zrobienia w 30 minut. Gratuluje samozaparcia.
    Temat uważam za wyczerpany.