Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Serwis Wrzuta - Nie działa odtwarzacz filmów i muzyki

Jackziom 15 Jan 2013 16:21 16206 11
Computer Controls
    Jackziom
    Level 23  
    Witam!

Otóż chciałem ostatnio sobie posłuchać muzyki poprzez domenę wrzuta.pl i co się okazało? Nie mogę oglądać filmików bo ładuje się bez końca a gdy wciskam "play" w odtwarzaczu muzycznym wyskakuje taki błąd, o następującej treści:"Przepraszamy. A network error caused the audio download to fail part-way.Otwórz stronę główną>>"

Dodam, że dzieję się tak u mnie na wszystkich 4`ech przeglądarkach które mam zainstalowane; chrome, mozilla, opera i stockowy explorer. W chrome wyłączyłem AdBlocka bo myślałem, że to jest powodem... ale moje podejrzenie okazało się chybione. Nie wiem co jest nie tak, ale to ewidentnie problem tylko na moim sprzęcie ponieważ u kolegi jest wszystko w normie.

Co może powodować taki błąd? Jak można to naprawić?

Z góry dziękuję i pozdrawiam! :D
  • Computer Controls
    Jackziom
    Level 23  
    Dodam tylko, że instalowałem nowego Flash Player`a i restartowałem komputer ale to nic nie pomaga, nadal to samo.
  • Computer Controls
    Jackziom
    Level 23  
    Jeżeli chodzi o te 2 filmiki na tej stronie to ten pierwszy (górny) mi normalnie odpala a w drugim naciskam PLAY i nic... Mam LB 2.0.

Dodano po 11 [minuty]:

BTW... po co mi przekierowywać porty?
    rreeffiikk
    Level 11  
    Na innej przeglądarce działa ?
    Jackziom
    Level 23  
    rreeffiikk wrote:
    Na innej przeglądarce działa ?
    Nie. Tak samo jak było- sprawdzałem na IE, Operze i Firefox.
    GallusAnonimus
    Level 30  
    Instalowałeś nowy Flash zarówno dla IE jak i dla innych przeglądarek (dwie osobne instalki)?

Wyczyściłeś wszystkie cookies i inne pliki związane z historią przeglądania?
    Jackziom
    Level 23  
    GallusAnonimus wrote:
    Instalowałeś nowy Flash zarówno dla IE jak i dla innych przeglądarek (dwie osobne instalki)?

Wyczyściłeś wszystkie cookies i inne pliki związane z historią przeglądania?

Na twoje pytanie następująca odpowiedź: Co do pierwszego pytania to nie wiem czy dla jakiejś innej instalowałem ale za moment spróbuję. A co do drugiego to czyszczę to wszystko programem CCleaner (najnowszym), metodą DOD 5220.22-M (3 przebiegi). Zawsze jeszcze mogę spróbować z poziomu samej przeglądarki.

Dodano po 1 [godziny] 16 [minuty]:

EDIT: Więc jest tak; odinstalowałem FP 10 jak i plugin, restart, instalacja ponowna, restart= dalej to samo. Zupełnie nie mam już pomysłów, może to brak jakiegoś składnika albo nawet pojedynczego pliku w systemie. YouTube działa- ale to chyba inna technologia niż filmy na wrzucie z tego co mi wiadomo.
    GallusAnonimus
    Level 30  
    Są dwie wersje Flash. Jedna jest tylko dla IE, druga dla innych przeglądarek (Firefox, Opera itd.). Którą wersję instalowałeś?
    Jackziom
    Level 23  
    GallusAnonimus wrote:
    Są dwie wersje Flash. Jedna jest tylko dla IE, druga dla innych przeglądarek (Firefox, Opera itd.). Którą wersję instalowałeś?

Na stronie adobe, jak pobierasz flash`a to sam automatycznie wykrywa w jakiej przeglądarce masz otwartą stronę i automatycznie dopasowuje co masz pobrać... Z resztą jak wszedłem na mozilli na ich stronę to pisze po angielsku, że mam zainstalowaną najnowszą wersję. Także to raczej nie flash.
    rreeffiikk
    Level 11  
    A może jakieś badziewie Ci siedzi w kompie ? Spróbuj przeskanować kompa HIJackThis potem sprawdz logi na stronie ew. wklej go tu. Combofix też możesz spróbować.
    Jackziom
    Level 23  
    Okej zrobiłem HJT i wrzucam log`a... zaraz zrobię ściągnę combofix.

Code: text
    Log in, to see the code

Dodano po 33 [minuty]:

EDIT: Combofix usunął jakieś tam niby śmieci (miałem wyłączony antyvirus), ale to dalej nie to...

Dodano po 5 [minuty]:

Uwaga! Jest przełom! Już sam doszedłem co to było... to nic innego tylko ten za przeproszeniem cholerny antyvirus- McAfee. Trzeba wyłączyć tylko zaporę i już wszystko śmiga... Widocznie program sam zdecydował co blokować, muszę popatrzeć do rejestru programu i zrobić wyjątek z tego co on uznał za szkodliwe. Temat rozwiązany! Dziękuję wszystkim za propozycje i wszelką pomoc!