logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć wzmacniacz do radia Cabasse w Renault Laguna 2?

sebek_seba 16 Sty 2013 17:27 1011 4
REKLAMA
  • #1 11797524
    sebek_seba
    Poziom 2  
    Posty: 3
    Witam
    Przeczytałem wszystkie wątki i zgłupiałem.

    Posiadam lagune 2 z radiem cabasseAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
    jak mam podłączyć wzmacniacz ? jedni pisali że są jakieś przejściówki inni zaś że ich nie ma. Już sam nie wiem pomoże mi ktoś ? zdjęcie w załączniku
    Załączniki: Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
  • REKLAMA
  • #2 11797569
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3989
    Pomógł: 186
    Ocena: 249
    Aby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
  • REKLAMA
  • #3 11797673
    sebek_seba
    Poziom 2  
    Posty: 3
    na tej stronie co podałeś znajduje się schemat radia. w moim modelu nie ma wyjść na wzmacniacz i aux. czytałem gdzieś że można podłączyć pod tylnie głośniki tylko czy takie rozwązanie jest dobre? czy nie strace jakości? i jak to zrobić
  • REKLAMA
  • #4 11797705
    qstosz
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 3989
    Pomógł: 186
    Ocena: 249
    Wkleiłeś fotkę z dodatkowymi pinami kilka radyjek ma tam wyjście na wzmacniacz.

    Na tej stronie jest dużo propozycji.

    Co do wpięcia to użyj wyszukiwania wpisz adapter.

    Zanim coś napiszesz wyszukuj.
  • #5 11797706
    Błażej
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 23620
    Pomógł: 1923
    Ocena: 3620
    3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).
REKLAMA