Witam
Przeczytałem wszystkie wątki i zgłupiałem.
Posiadam lagune 2 z radiem cabasseAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
jak mam podłączyć wzmacniacz ? jedni pisali że są jakieś przejściówki inni zaś że ich nie ma. Już sam nie wiem pomoże mi ktoś ? zdjęcie w załączniku
Przeczytałem wszystkie wątki i zgłupiałem.
Posiadam lagune 2 z radiem cabasseAby zobaczyć materiał na tym forum musisz być zalogowany
jak mam podłączyć wzmacniacz ? jedni pisali że są jakieś przejściówki inni zaś że ich nie ma. Już sam nie wiem pomoże mi ktoś ? zdjęcie w załączniku