#1 1224749 13 Lut 2005 14:43 -other- -other- Poziom 12 Posty: 28 Pomógł: 2 Autor tematu Post #1 1224749 13 Lut 2005 14:43 Bardzo prosze o schemat ukladu J-247, jezeli ktos ma to prosze rowniez o opis. Z gory dziekuje.
#2 1756012 22 Sie 2005 22:24 Jaduda Jaduda Poziom 32 Posty: 1355 Pomógł: 235 Ocena: 196 Pomocny post? (0) Post #2 1756012 22 Sie 2005 22:24 Witam. Ja znalazłem tylko schemat tego układu http://www.cyfronika.com.pl/KITY/kit6247sch.jpg Podzrawiam.
#3 1758846 23 Sie 2005 22:20 alumen alumen Poziom 11 Posty: 11 Ocena: 1 Pomocny post? (+1) Post #3 1758846 23 Sie 2005 22:20 Witam. Ja też bym prosił o dokumentacje do tego układu. Pozdrawiam.
#4 2871339 01 Sie 2006 22:10 kuss115 kuss115 Poziom 15 Posty: 174 Pomógł: 16 Ocena: 16 Pomocny post? (0) Post #4 2871339 01 Sie 2006 22:10 Witam! Temat jak widze już pewnie nie aktualny. Poniżej jest dokumentacja tego układu. Schematu nie zamieszczam bo jest 2 poście.
#5 2993036 06 Wrz 2006 15:20 hefid hefid Spoczywaj w Pokoju Posty: 15878 Pomógł: 546 Ocena: 6165 Pomocny post? (0) Post #5 2993036 06 Wrz 2006 15:20 Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...