Witam
Od razu zaznaczam, że nie jestem pewny czy to dobry dział
Przeszukałem forum i każdy temat o tablecie graficznym dotyczył monitorów 16:10.
Mam monitor 16:9 i szukam takiego tabletu własnie.
Chciałem kupić Wacoma ale obecne 4 i 5 chyba nie maja takich modeli, przynajmniej w specyfikacji na ich stronie nie zauważyłem. Zdaje sobie sprawę tez ze poza Wacomem nie ma równie dobrego sprzętu do grafiki.
Google nie jest zbyt pomocne, albo źle szukam
Czy macie lub wiecie o takim tablecie? Cena nie gra roli, po prostu chce mieć tablet z dobrym aspect ratio.
Ostatecznością jest kupienie większego i zafixowanie go na 16:9 ale nie wydaje mi się to wygodną opcją
Od razu zaznaczam, że nie jestem pewny czy to dobry dział
Przeszukałem forum i każdy temat o tablecie graficznym dotyczył monitorów 16:10.
Mam monitor 16:9 i szukam takiego tabletu własnie.
Chciałem kupić Wacoma ale obecne 4 i 5 chyba nie maja takich modeli, przynajmniej w specyfikacji na ich stronie nie zauważyłem. Zdaje sobie sprawę tez ze poza Wacomem nie ma równie dobrego sprzętu do grafiki.
Google nie jest zbyt pomocne, albo źle szukam
Czy macie lub wiecie o takim tablecie? Cena nie gra roli, po prostu chce mieć tablet z dobrym aspect ratio.
Ostatecznością jest kupienie większego i zafixowanie go na 16:9 ale nie wydaje mi się to wygodną opcją