#1 11934855 14 Lut 2013 18:56 bartaas bartaas Poziom 9 Posty: 6 Ocena: 6 Autor tematu Post #1 11934855 14 Lut 2013 18:56 W jaki sposób podłączyć dysk twardy do TV, żeby móc korzystać z funkcji nagrywania? Nie widzę wejścia HDD IN.
#2 11935133 14 Lut 2013 19:45 box.mann box.mann Poziom 23 Posty: 759 Pomógł: 32 Ocena: 144 Pomocny post? (+2) Post #2 11935133 14 Lut 2013 19:45 Zewnętrzny dysk na przewodzie USB podłączasz do portu USB telewizora. Dysk powinien mieć zewnętrzne zasilanie z np. zasilacza
#3 12789792 29 Wrz 2013 12:31 ROBERTDW ROBERTDW Poziom 11 Posty: 18 Ocena: 4 Pomocny post? (+4) Post #3 12789792 29 Wrz 2013 12:31 Witam mam ten sam problem a kolego "bartaas" w tym telewizorze jest wyjście HDD IN to jest wejście USB1.
#4 13815368 22 Lip 2014 07:51 Roszer Roszer Poziom 17 Posty: 380 Pomógł: 11 Ocena: 60 Pomocny post? (+1) Post #4 13815368 22 Lip 2014 07:51 Podłącz pod usb, formatowanie dysku jest wymagne z poziomu telewizora także stare dane znikną z dysku. Zasilacz nie jest potrzebny napięcie płynie z tv przez usb do dysku. Promuję tematy: 28.12.2016 GA-M720-US3 z Bios Award F6 - Ustawienie mnożnika - resetuje sie.