Witam.Mam prośbę, potrzebuję kompletnej dokumentacji od stacji transformatorowej 110kV/15 kV( jakie są zastosowane zabezpieczenia,rodzaje odłączników,wyłączników,rozłączników,jak jest realizowany układ sterowania), ponieważ muszę przedstawić budowę takiej stacji na wybranym przykładzie na zaliczenie. Jeżeli ktoś taką dysponuję i chciałby się podzielić byłbym bardzo wdzięczny.