Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączanie PS2 do monitora LG Flatron 2240T

KucykBoss 17 Mar 2013 15:07 1245 4
  • #1 17 Mar 2013 15:07
    KucykBoss
    Poziom 6  

Witam,wiem że podobne tematy były już poruszane lecz nic się z nich nie dowiedziałem.Generalnie chodzi mi oto iż mam monitor LG Flatron 2240T, który ma 3 wyjścia : zasilanie, wyjście d-sub oraz dvi-d , konsole PS2 wersje slim z całym okablowaniem a na allegro zakupiłem takie oto przedmioty:

Konwerter VGA: http://allegro.pl/konwerter-vga-na-video-s-video-vga-tv-i3072574199.html

Oraz taki kabel: http://allegro.pl/adapter-przejsciowka-pelne-vga-na-s-video-chinch-i3062386251.html

i chciałbym podłączyć konsole do monitora ale bez podłanczania do tego komputera ponieważ jest w naprawie.Gdy podłączam owy kabel nic się nie pojawia na monitorze i tak samo z konwerterem.
    Bardzo bym prosił o pomoc gdyż chodzi mi tylko o obraz , bo głośniki mam osobno i wiem jak podłącztyć.

0 4
  • Pomocny post
    #2 17 Mar 2013 23:51
    duczka

Poziom 25  

To wszystko co zakupiłeś, to działa w stronę odwrotną do efektu który chcesz uzyskać. Poza tym to się nadaje ale tylko do komputera z wyjściem VGA. Najtańszym wyjściem było kupienie zewnętrznego tunera tv z wyjściem VGA i podłączenie konsoli pod wejście chinch.

0
  • #3 18 Mar 2013 14:53
    KucykBoss
    Poziom 6  

Aha, a czy mógłbyś dodać jakiś link np. na allegro gdzie taki przedmiot się znajduje, jak wygląda itp? A albo jakoś nie da się przerobić tego co mam żeby działało tak jak chce ?

0
  • #4 18 Mar 2013 21:58
    duczka

Poziom 25  

Tego Twojego nie przerobisz, spóźniłeś się o parę dni bo sprzedałem taki tuner firmy Leadtek bardzo mało używany za 55zł. Jeszcze w folii był. Nie wiem czy tu na forum mogę podać ale wpisz w allxxxo "tuner zewnętrzny VGA" tylko że na chwilę obecną widzę tylko jeden.

0
  • #5 23 Mar 2013 01:09
    KucykBoss
    Poziom 6  

ok thx

0