Witam
Problem ten wystąpił już wcześniej,ale niestety nie byłem obecny przy rozwiązaniu.Odbiornik po wyłączeniu rozregulowywuje kolory i przełącza się na tryb av.Pamiętam że poprzednio pomogło wejście do jakiegos menu serwisowego i zresetowanie odbiornika,ale nie pamiętam jak to zrobić.Prosze o pomoc.
TV PANASONIC TX-36PF10F,Chassis Euro 5-L.
Dziekuję.
Mój mail:
martinez(_at_)adres.pl
Problem ten wystąpił już wcześniej,ale niestety nie byłem obecny przy rozwiązaniu.Odbiornik po wyłączeniu rozregulowywuje kolory i przełącza się na tryb av.Pamiętam że poprzednio pomogło wejście do jakiegos menu serwisowego i zresetowanie odbiornika,ale nie pamiętam jak to zrobić.Prosze o pomoc.
TV PANASONIC TX-36PF10F,Chassis Euro 5-L.
Dziekuję.
Mój mail:
martinez(_at_)adres.pl