Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault - Kostka wiązki stacyjki Renault Megane

29 Mar 2013 13:37 3960 8
  • Poziom 10  
    Witam kolegów.

Od wczoraj wertuje internet za odpowiednim gniazdem do instalacji samochodu, wszędzie można zlaleźć kostki stacyjki z drugą stroną (czyli wtykiem) ale gniazda nie mogę znaleźć nigdzie. Może ktoś z Was wie, gdzie mogę za tym uderzyć?

Konkretnie chodzi o gniazdo do "kostki stacyjki z wiązką" Renault Scenic 99rok, 4 pinowa wtyka zabezpieczana taką klamrą od boku. Poniżej fotka wtyczki, zdjęcia odpowiedniego gniazda nie mogę znaleźć nawet w internecie.

Renault - Kostka wiązki stacyjki Renault Megane

Może znacie jakieś firmy (prócz dystrybutorów MTA - nie mają) gdzie mogę znaleźć gniazdo do takiej wtyczki? Postaram się znaleźć dokładne zdjęcie i wkleić jeszcze tutaj.
  • Poziom 26  
    Jesli chodzi o to co na zdjeciu to jest wtyk a nie gniazdo.Wysłałem namiar na pw.
  • Poziom 10  
    Erwin123 napisał:
    Jesli chodzi o to co na zdjeciu to jest wtyk a nie gniazdo.Wysłałem namiar na pw.

100% racji, potrzebuję do tego wtyku na zdjęciu gniazdo.
  • Poziom 26  
    Coś tu nie rozumiem czego potrzebujesz gniazda czy wtyku ? NA ZDJECIU JEST WTYK.
  • Poziom 10  
    DJ_Mouse napisał:

Konkretnie chodzi o gniazdo do "kostki stacyjki z wiązką"

c.d. poniżej fotka wtyczki, zdjęcia odpowiedniego gniazda nie mogę znaleźć nawet w internecie.

Może znacie jakieś firmy (prócz dystrybutorów MTA - nie mają) gdzie mogę znaleźć gniazdo do takiej wtyczki?

Jaśniej nie da się napisać.
  • Poziom 26  
    Już rozumiem , chcesz gniazdo:)
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Przerobić na zwykła polską kostkę, 5 minut roboty. Kostki dostępne w każdym motoryzacyjnym. Druga wersja, szrot, następna to serwis. Taka kostka w serwisie może kosztować koło 20 zł nawet.
  • Poziom 10  
    Niby tak, ale musi być OE bez rzeźby... Może ktoś ma pomysł, gdziezatym uderzyć?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pawel wawa napisał:
    Druga wersja, szrot, następna to serwis.

Napisałem Ci! Zamykam.