mam internet radiowy lecz coś się przestawiło i nie mam dostępu do internetu.na dachu mam antene i na strychu modem . i z strychu leci kabel lan do komputera, ale.nie wiem co i jak ustawić w komputerze.proszę o pomoc.jestem laikiem w tym temacie więc proszę o dokładne wytłumaczenie. Sorry za różne błędy ale na telefonie nie jest łatwo pisać