Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
CControls
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Error - You don't have permission to access / on this server. O co chodzi?

kajtek535 11 Kwi 2013 14:16 2130 2
  • #1 11 Kwi 2013 14:16
    kajtek535
    Poziom 7  

Czesc, gdy wchodze w google, youtube, bing, facebook itp to mi sie wyswietla taki problem "You don't have permission to access / on this server. Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request."
    A wczoraj laczac sie z tymi samymi stronami odrazu zostalem przetransferowany do strony facebooka i wyskakiwalo info ze musza sprawdzic czy nie jestem botem i kazali wypelniac jakies ankiety w celu potwierdzenia ze jestem CZLOWIEKIEM. (Spasowalem gdy trzeba bylo wypelnic formularz o pozyczke i nie bylo opcji "pomin") dodam tylko ze wiekszosc stron dziala takie jak wp, interia, ebay... Zadnego nowego programu (malware) nie mam na kompie, systemu przywrocic nie moge bo mi wyskakuje jakis blad, co moge zrobic aby sie pozbyc tego problemu?

0 2
  • CControls
  • Pomocny post
    #2 11 Kwi 2013 14:22
    paluch_gda
    Poziom 16  

Wszystko wskazuje na to że jednak masz jakiegoś śmiecia w kompie. Przeleć go np combofixem i zobacz co tam znalazł.

0
  • CControls
  • #3 11 Kwi 2013 15:03
    kajtek535
    Poziom 7  

Cos takiego mi wyskoczylo, ja sie na tym nie znam i nawet nie wiem gdzie patrzec :)

Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod

Dodano po 2 [minuty]:

O dzieki wielkie kolego!! Teraz dzialaja te strony. Pomogles! :)

0