Witam. Obecnie mam jakiś dysk WD i jest on podłączony zwykłym kablem sata data i molexem. Wszystko pięknie chodzi. Lecz teraz kupiłem nowy dysk Seagate Barracuda 7200.10 400 GB. Kompletnie nie wiem jak to podłączyć. Ani tak by chodziły dwa dyski, ani tak by jeden . Dodam że na tym Seagate nie ma wyjścia molex tylko sata power, sata data i jumper block.