Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MYTAB 10 - HARD RESET reset sprzętowy

kolomax 23 Kwi 2013 19:23 28689 2
  • #1 23 Kwi 2013 19:23
    kolomax
    Poziom 10  

Witam wszystkich

Trafił mi się w ręce MYTAB 10 z biedronki i niestety zawiesił się dotyk. Problem się rozwiązał po pięciokrotnym hard resecie. Dla potomnych chcę zostawić info jak to się robi. Z tego co zauważyłem temat był poruszany na forum ale nikt nie udzielił konkretnej odpowiedzi.

Procedura wygląda następująco:

1) należy podłączyć ładowarkę do tabletu. (koniecznie inaczej nie działa)
    2) wciskamy klawisz oznaczony + i za chwilę POWER na 4 sekundy. (po 4 sekundach puszczamy sam klawisz POWER). Czekamy do momentu kiedy pokaże się robot z wykrzyknikiem.
    3) Ponownie wciskamy przycisk + i czekamy do pojawienia się menu.

I tu już jak w większości modeli wipe data/factory reset zatwierdzamy krótkim przyciśnięciem klawisza POWER. Po menu chodzimy +/- niestety trzeba dłużej przytrzymywać te klawisze.

Pozdrawiam i powodzenia w działaniu.

15 2
  • #2 19 Maj 2013 13:09
    krych
    Poziom 1  

Kolego bardzo mi pomogłeś!!! Wprowadziłem wzór zabezpieczający mój tablet. Niestety córka usiłowała go uruchomić i kilkakrotnie wprowadziła błędny wzór wobec czego tablet został zablokowany. Aby odblokować trzeba było wpisać hasło do konta Google. Problem był taki że nie miałem możliwości zalogowania się na te konto ponieważ sieć w tablecie była wyłączona. Nie mogłem poradzić sobie z odblokowaniem go i stąd moje poszukiwania jak przeprowadzić twardy resert. Nie wiem gdzie tą procedurę znalazłeś, ja spędziłem kilkanaście godzin w sieci w kilku podejściach bez sukcesu, dlatego masz moją dozgonną wdzięczność i oczywiście 3pkty.
    Pozdrawiam i dziękuję

8
  • #3 01 Gru 2017 23:23
    piorun75
    Poziom 10  

U mnie twój sposób nie działa w punkcie nr 3 musze zrobić tak
    Jak pojawi się obraz robota wciskam przycisk power i trzymając go wciskam "przycisk głośności -" wtedy aktywuje się recovery mode.

3