Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówko-zamrażarka Amica ACZ3101

26 Lut 2005 15:54 3362 6
  • Poziom 13  
    Witam, padła mi lodówka jak w temacie, problem polega natym że normalnie się włancza i startuje ale po chwilowym jej wyłączeniu z sieci i ponownym włączeniu w odstępie 5 sek. nie załancza się tylko słychać buczenie, wymieniłem jakiś bzdet okrągły (prawdopodobnie jakiś regulator znajduje się on na agregacie z wiązką kabli) i dalej to samo. Powiedzcie mi co mogło siąść, podejżewam też że mógł pujść aparat rozruchowy ale moge się mylić, czekam na waszą opinię.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    zapomniałem napisać że wymiana tego elementu była spowodowana tym że dzień wcześniej na wieczór przestała chłodzić, poprostu nie chciała się załonczyć. Chłodziła normalnie, kimnełem się na 3 godź. i po wejściu do kuchni nic nie działało, żarówka spalona, termostat nie reagował, więc ją odączyłem z sieci na noc, rano włączyłem zaczeła działać, teraz załączyłem ją spowrotem, jestem ciekawy czy po krutkiej przerwie chłodzenia załączy się samoczynnie.
  • Poziom 13  
    Narazie ją włączyłem, czekam jak bedzie się zachowywać, jeśli chodzi o włączenie po 5 sek. to to jest już przeszłość- brak znajomości mechanizmu, teraz chodzi mi tylko o to czy będzie normalnie pracować. Pozdrawiam

Dodano po 19 [minuty]:

lodówka działa bez problemu, okazało się że padnięty był okrągły bzdecik przy agregacie (fachowego określenia nie znam, prawdopodobnie jakiś regulator)
  • Poziom 13  
    dokładnie tak to wygląda. Narazie mam spokuj, lodówka działa.