Witam może ktoś mi pomoże, wczoraj kupiłem telefony Panasonic KX TG2511PD, wszystko podłączyłem ale nie można dzwonić
Po wpisaniu numeru telefonu (np komórki) słychać wybieranie i szumy rozmawiać się nie da. Tak samo w przypadku gdy ktoś dzwoni na ten telefon słychać szumy w słuchawce. Na forum trafiłem na podobny temat i pomogło tam zmiana kabli, problem w tym ze u mnie jest ich mniej albo sa inne kolory. Moze ktoś pomoc ?