Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe Volvo Delphi - AUX

05 Cze 2013 16:06 7950 5
  • Poziom 11  
    Witam

Czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak w tym radiu włącza się AUX ? Naciśnięcie klawisza na przednim panelu CD/AUX nie włącza tej funkcji .W menu też nie ma żadnej opcji która by włączała lub wyłączała tą funkcję jak to jest w niektórych radiach. W instrukcji pisze żeby włączyć gniazdo AUX należy nacisnąć klawisz na panelu. No i tak pewnie powinno to być i pewnie tyle powinno wystarczyć a jednak nie da się uruchomić tej opcji. Radio oczywiście jest w pełni sprawne

Radio samochodowe Volvo Delphi - AUX Radio samochodowe Volvo Delphi - AUX
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 27  
    Z tego co wiem to potrzebujesz specjalnej kostki do tego radia żeby podłączyć aux. Cena chyba coś około 120zł.
  • Poziom 11  
    No nie wiem czy specjalnej. Zwykła kostka pod gniazdo C z podłączeniem trzech pinów. Ale pomijając już kostkę to myślę żeby nawet jej nie było to sama funkcja powinna się włączyć.
  • Poziom 11  
    Witam temat już stary ale jeśli ktoś będzie potrzebował-radio jest programowalne softowo jeśli chodzi o aux czy usb,pozdrawiam.
  • Poziom 11  
    Witam

Ja w dalszym ciągu jestem zainteresowany. Tak wiec jeżeli można prosić coś bliżej. Chodzi o jakąś prostą zmianę w epromie czy jakiś większy zabieg ???
  • Poziom 11  
    Witam nie wiem czy jest ogólnie dostępne oprogramowanie tego radia jest ono montowane w pojazdach volvo i wszystko zależy co właściciel pojazdu chce ,do tego są detykowane kable pod aux i usb radio .
    czy da radę zgrać oprogramowanie z innego też nie wiem proponuje kontakt z service volvo lub ktoś kto pracuje w fabryce volvo ,pozdrawiam.Radio ogólnie ok wielkie możliwości .